sobota, 7 grudnia 2013

CHRISTMAS GIFTS

Problem świątecznych prezentów powraca do Nas co roku ;/ . Wraz z ropoczęciem się grudnia, a właściwie końcówką  listopada sklepy zaczynają atakować nas propozycjami na podarunki dla bliskich. Reklamy telewizyjne średnio co pięć minut przypominają nam, że święta są "już tak blisko" To wszystko tylko utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy na nie kompletnie nieprzygotowani.
Warto wziąć wtedy głęboki oddech i stworzyć roboczy list do świętego Mikołaja, w którym zapiszemy pomysły na prezenty dla wszystkich członków rodziny, wtedy unikniemy 24 grudnia pytania "co mam kupić... "
Ja prawie zawsze mam wszystko zaplanowane- po prostu lubię jak wiem co i jak ;D i mogę spać spokojnie ;)
Tak więc dla najbliższych mam już zakupione prezenty. Miałam też kupiony kilka tyg. dla bardzo bliskiej osoby, był to prezent, który ciężko dostać , ale jakoś udało mi się go wyszukać zakupić i... odesłać ponownie do sprzedawcy, ponieważ uznałam że już mi się nie przyda ,a nikomu innemu nie będzie służył ;)
Nie mogę wymieniać tu prezentów dla najbliższych z wiadomego powodu, ale informuję Was, ze już są i czekają ;D
Ja stworzyłam własną listę prezentów, nie ukrywam że wczoraj rano już jeden znalazłam w wielkiej, zielonej świątecznej skarpecie;)

Mikołaju, nie wiem czy jeszcze zaglądasz na mój blog, czy już zapomniałeś o nim, ale dziękuję za ten zapach:
Mikołaju DZIĘKUJĘ !!!!!

A oto mój wymarzony prezent na gwiazdkę, który pewnie zakupie po gwiazdce-liczę na promocje  ;)


A Wy zakupiłyście już prezenty świąteczne? co Wy chcecie dostać na gwiazdkę?:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz